čas serveru: 05:22:35

Gustav Macoun

Název: Procesí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datace 1907 - 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 61 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 2810

Příhozy: 57

Gustav Macoun

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3071

Gustav Porš

Název: Zimní krajina z Českomoravské vysočiny

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 80 cm

Aktuální cena: 63 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4114

Účastníci: 16

Příhozy: 60

Gustav Porš

Název: U lesa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 47 x 60 cm

Aktuální cena: 29 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1322

Gustav Porš

Název: Hrad Kost

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 55 cm

Aktuální cena: 19 700 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5420

Gustav Porš

Název: Podzimní řeka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 28 x 32 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3631

Gustav Porš

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 135 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3632

Příhozy: 116

Gustav Porš

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav slušný )

Rozměr: 38 x 49 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1334

Gustav Porš

Název: Lekníny

Olej / plátno

Rozměr: 75 x 100 cm

Aktuální cena: 195 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4410

Příhozy: 106

Gustav Porš

Název: Letní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4430

Příhozy: 69

Gustav Porš

Název: Hadinec v květu

Olej / plátno

Rozměr: 38 x 51 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2931

Gustav Porš

Název: Zimní obloha

Olej / plátno
- obraz vystaven ve výstavním sále Muzea dr. Aleše Hrdličky, Humpolec - Dolním náměstí
( listopad a prosinec 2022 )

Rozměr: 75 x 100 cm

Aktuální cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4989

Příhozy: 93

Gustav Porš

Název: Z Čachnova

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně Záruční list autora, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1158

Příhozy: 71

Gustav Porš

Název: Rozkvetlý strom u Rosic

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5026

Účastníci: 25

Příhozy: 104

Gustav Porš

Název: Lesní interiér

Olej / plátno

Rozměr: 80,5 x 65 cm

Aktuální cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3569

Gustav Porš

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )
publikováno " Gustav Porš - Krajinář Vysočiny "
na str. 40

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4348

Příhozy: 72

Gustav Průcha

Název: Cestou z veselice

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1767

Gustav Reiter

Název: Rybník

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 75 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 705

Gustav Reiter

Název: Břízy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 66 x 102 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4316

Gustav Reiter

Název: Pohled do krajiny

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3303