Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datace 1907 - 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 2810
Příhozy: 57
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3071
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 63 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4114
Účastníci: 16
Příhozy: 60
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 47 x 60 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1322
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 19 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5420
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 28 x 32 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3631
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3632
Příhozy: 116
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav slušný )
Rozměr: 38 x 49 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1334
Olej / plátno
Rozměr: 75 x 100 cm
Aktuální cena: 195 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4410
Příhozy: 106
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 59 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4430
Příhozy: 69
Olej / plátno
Rozměr: 38 x 51 cm
Aktuální cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2931
Olej / plátno
- obraz vystaven ve výstavním sále Muzea dr. Aleše Hrdličky, Humpolec - Dolním náměstí
( listopad a prosinec 2022 )
Rozměr: 75 x 100 cm
Aktuální cena: 105 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4989
Příhozy: 93
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně Záruční list autora, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1158
Příhozy: 71
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 75 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5026
Účastníci: 25
Příhozy: 104
Olej / plátno
Rozměr: 80,5 x 65 cm
Aktuální cena: 41 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 3569
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )
publikováno " Gustav Porš - Krajinář Vysočiny "
na str. 40
Rozměr: 75 x 65 cm
Aktuální cena: 56 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4348
Příhozy: 72
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1767
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 75 x 97 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 705
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )
Rozměr: 66 x 102 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4316
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3303