čas serveru: 10:38:11

Václav Šafařík

Název: Tetřev Hlušec

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1912, stav původní )

Rozměr: 60 x 40 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3537

Název: Zátiší s kyticí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 65 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3479

Název: Spotřební družstvo Velké Prahy

Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3576

Zdeněk Nemastil

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 18 x 26 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3557

Vojtěch Sedláček

Název: Cestou do polí

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm

Rozměr: 30 x 47 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3463

František Kupka

Název: Abstraktní kompozice - Disks Red and Blue

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 92/350

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3410

František Kupka

Název: Abstraktní kompozice - Autour de la pointe, marron et jaune

hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 86/350

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3411

Robert Jiran

Název: Na pláži

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3524

Aleš Růžička

Název: Plastika

Pouring ( lití barev ) / sololit
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3528

Hajný

Název: Opál

( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 30 x 25 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3559

Příhozy: 82

Jaroslav Veris

Název: Podvečerní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3540

Josef Bíno

Název: Větrný den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 25 x 28,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3541

Název: Růže

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 20 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3544

Název: Svážení sena před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3482

Jaroslav Holeček

Název: Ledečsko

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3555

A. Černá

Název: Pobřeží

Olej / lepenka

Rozměr: 19 x 28 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3543

Monogramista HŠ

Název: Mostecká věž

Olej / sololit

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3545

František Kupka

Název: Abstraktní kompozice - L´acier boit No I.

hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
číslováno 111/350

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3412

Příhozy: 25

Vojtěch Sedláček

Název: Podzimní práce v polích

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 6/50

Rozměr: 38 x 55 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3464

Název: Osvobození Prahy čínskou lidovou armádou 21. srpna 2048

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3532