čas serveru: 01:19:07

J. Fiala

Název: Chalupa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 48 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 838

Václav Malý

Název: Děvče v „pleně“, z Draženova u Domažlic

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, Eckův rám, stav původní )

Rozměr: 50 x 33 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 835

Příhozy: 25

Název: Kachny

Olej / lepenka

Rozměr: 28 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 840

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 30 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 841

Šídlovský

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 842

Šídlovský

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 843

Název: Jarní nálada

Olej / překližka

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 851

Název: Zátiší s pomerančem

Olej / lepenka

Rozměr: 16 x 22 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 852

Název: Cestou k jezeru

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 855

František Škrabánek

Název: Za humny

Olej / lepenka
z pozůstalosti autora

Rozměr: 13 x 20 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 978

Pukl

Název: Pathetický karneval

Litografie
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 860

Mikoláš Aleš

Název: Jan Žižka

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )

Rozměr: 47 x 37 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 862

A. Augusta

Název: Makové pole

Olej / lepenka

Rozměr: 24,5 x 49,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 856

Název: Přímořská krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 865

J. Šimek

Název: Rybářské loďky

Olej / plátno

Rozměr: 107 x 160 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 868

Toyen - Marie Čermínová

Název: Skořápky

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav perfektní )

Rozměr: 32 x 27 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 871

Josef Čapek

Název: Na kládě

Rozměr: 24 x 37 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 876

Josef Čapek

Název: Na cestičce

Rozměr: 28 x 33 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 877

J. V. Barnet

Název: Z Českého ráje

Sepia

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 883

Otakar Nejedlý

Název: Cejlonský prales

Olej / lepenka
odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 24 x 30 cm

Aktuální cena: 180 000 Kč

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

Id aukce: 873