Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 56 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3490
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
opatřeno hologramem
číslováno 111/350
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3520
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav původní )
Rozměr: 45 x 95 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3550
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 21 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3558
Olej / lepenka
- přiloženo foto z malířova ateliéru
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 48 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3571
Příhozy: 67
Digitální tisk / papír
( nesignováno, stav perfektní )
Jan Bačkovský se narodil v roce 1957 v Hradci Králové.
V letech 1979 a 1985 vystudoval AVU v ateliéru monumentální tvorby prof. Arnošta Paderlíka.
Původně se věnoval figurální malbě. Postupně se ale přesunul k abstraktnímu vyjádření, kterému se věnuje dodnes.
Žije a pracuje v Praze.
Rozměr: 49,5 x 69,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3574
Olej / plátno
Rozměr: 44 x 65 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 3570
Olej / plátno
( nesignováno, dekorativní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 79 x 63 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 3572
( signováno vpravo dole, kovový rám, stav perfektní )
číslováno 25/150
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3573
Kresba / papír
Rozměr: 33 x 21 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3585
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 64 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3469
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3525
Příhozy: 85
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav slušný )
Rozměr: 28 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3556
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3567
Litografie
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3561
Digitální tisk / papír
Žije a pracuje v Praze.
Rozměr: 49,5 x 69,5 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3575
Olej / překližka
Rozměr: 55 x 78 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3596
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, původní dobový rám, stav perfektní )
přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Šíbr
Rozměr: 69 x 98 cm
Aktuální cena: 250 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 3539
Účastníci: 22
Příhozy: 108
Olej / sololit
Rozměr: 30 x 90 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3710
Olej / sololit
Rozměr: 26 x 39 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3702