čas serveru: 03:28:51

Henri Matisse

Název: Zátiší s dýmkou

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 16/75

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2986

Henri Matisse

Název: Tahiťanky s kytarou

výtisk č. 42/75

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2781

Henri Matisse

Název: Černá ve hvězdách

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav slušný )
výtisk č. 25/75

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4317

Henry Rousseau

Název: Kočár v Pere Juniet

Tisk / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5903

Hërink

Název: Cesta do Moskvy

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datování 1980, stav původní )

Rozměr: 40 x 55 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1666

Hérink F. Hanuš

Název: Podzim na Hané

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 645

Herman

Název: Kostelík

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 43 x 61,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4897

Hlávka

Název: Koupání

Litografie
rozměr ve výřezu: 39 x 30 cm

Rozměr: 39 x 30 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5800

Hluboš

Název: Černé jezero

Olej / plátno

Rozměr: 67 x 97 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4286

Holeček

Název: Pasáček koz

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3757

Holeček

Název: Čertovka

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4294

Holeček

Název: Dívka v kroji

Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, stav původní )

Rozměr: 60 x 33 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1007

Hollar

Název: Zátiší s ovocem a konvicí

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4510

Höltz

Název: Ve dvoře

Olej / plátno na dřevě

Rozměr: 52 x 42 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1920

Holub

Název: Pohled na město

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4772

Holubář

Název: Pohled na viadukt

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1958, stav slušný )

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3673

Holý

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 88, stav původní )

Rozměr: 70 x 110 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5850

Holý

Název: Vlčí máky

Olej / sololit

Rozměr: 58 x 63 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5851

Homoláň

Název: Zátiší s květinami

Olej / lepenka

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4686

Homoláň

Název: Zátiší s muškáty

Olej / překližka

Rozměr: 54 x 66 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4287