čas serveru: 16:05:10

Václav Dobrý

Název: Sarajevo

Pastel
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 39 x 48 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3642

Otakar Stryhal

Název: Podzimní barvy

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3657

Oto Grumlík

Název: Chalupy u Sázavy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3633

Dačev

Název: Chalupy

Olej / sololit

Rozměr: 39 x 51 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3617

Alois Tužinský

Název: Paseka

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 26 x 33 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3645

František Ladislav Soukup

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 62 x 74 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3668

Název: Pohled na S. Mikuláš

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 3683

Karda

Název: Pohled na Vysokou Lhotu od tratě

Olej / sololit

Rozměr: 43 x 75 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3706

Viktor Vasiljevič Endeverja

Název: Topoly

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 34 x 42 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3713

Název: Zátiší

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 59 x 44 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3738

Jaroslav Holeček

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3619

Robert Cook

Název: Beauty at the airport

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 70 x 70 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3624

Betty

Název: Rozverná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- obraz přímo od autorky
Beata Zamečníková
umělecké jméno Betty
narozena 15.5.1993 v Praze
Od roku 2015 se realizuje v oboru tetování.

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3635

Repezinský

Název: Ulička

Olej / karton

Rozměr: 34 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3733

A. Augusta

Název: Polní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 42 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3634

Název: Znamení - Štír

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3654

Miroslav Mužík

Název: Braňany u Mostu

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3650

Název: Golfový hráč

Bronzová plastika
( nesignováno, stav slušný )
výška : 44 cm

Rozměr: výška 44 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3661

Leopold Musil

Název: Děvčátko v okně

Olej / plátno

Rozměr: 36 x 33 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3636

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 36 x 27 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 3662