čas serveru: 09:09:49

J. Anděl

Název: Žermanická přehrada

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 1959, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4980

J. B. Melichar

Název: U sv. Tomáše

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 22 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5995

J. B. Minařík

Název: Slunce v lese

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 141 x 85 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3144

J. B. Plaček

Název: Pasačka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 46 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2757

J. B. Pospíšil

Název: Tábor v zatopeném lomu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 122 x 177 cm

Rozměr: 95 x 150 cm

Aktuální cena: 32 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2835

J. Bedřich

Název: Před chalupou

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4615

J. Cook

Název: Dreamline

( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, datováno 2020, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 4068

J. Dvořák

Název: Osadníci

Olej / plátno

Rozměr: 35,5 x 55 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2624

J. F. Černic

Název: Vesnička v zimě

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4659

J. Fiala

Název: Chalupa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 48 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 838

J. Gniervasz

Název: Portrét ženy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1860 Paris, stav původní )
kvalitní rám ( plátkové zlato )

Rozměr: 44 x 36,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3670

J. Hapka

Název: Vesnička v podhůří

Olej / sololit
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 35 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1752

J. Hlaváček

Název: Rozkvetlý strom

Olej / plátno
- obraz malovaný v duchu moderního realismu
- masivní zlatý dobový rám

Rozměr: 85 x 67 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4861

J. Hloušek

Název: Kytice

Olej / překližka

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5300

J. Holeček

Název: Podzimní nálada od Nového Města na Moravě

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3823

J. Hudský

Název: Pohled od Modřic

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1932, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2522

J. K. Kormaň

Název: Snopy

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4889

J. Kolátek

Název: Z Beskyd

Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav slušný )

Rozměr: 40 x 80 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4112

J. Kolátek

Název: Zimní radovánky - Zima v Soláň

( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 80 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4741

J. Kolátek

Název: Chalupy v zimě

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1986, stav slušný )

Rozměr: 28 x 63 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4522