Popis
Kvaš
( signováno vlevo dole, stav původní )
na zadní straně autorský štítek
rámováno pod sklem
Rozměr: 42,5 x 65 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5425
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Kvaš
( signováno vlevo dole, stav původní )
na zadní straně autorský štítek
rámováno pod sklem
Rozměr: 46 x 65 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5428
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 62, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5283
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
oboustranný obraz
na zadní straně "Zátiší s bodláky"
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5284
Účastníci: 1
Příhozy: 1
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )
Rozměr: 42 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5285
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4975
Účastníci: 3
Příhozy: 7
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4976
Účastníci: 2
Příhozy: 5
Detail
|
Popis
Kvaš
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 11 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 1189
Účastníci: 3
Příhozy: 9
Detail
|
Popis
Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18,5 x 24,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 094
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|
Popis
Ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1934-35, stav původní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4958
Účastníci: 5
Příhozy: 28
Detail
|
Popis
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-35, stav původní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4959
Účastníci: 5
Příhozy: 21
Detail
|
Popis
Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1931-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 096
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|
Popis
Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav původní )
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 4960
Účastníci: 7
Příhozy: 24
Detail
|
Popis
Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18,5 x 24,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 098
Účastníci: 3
Příhozy: 3
Detail
|
Popis
Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1932-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18,5 x 23 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 100
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|
Popis
Starý ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18,5 x 22,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 102
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|
Popis
Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 23 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 104
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1935, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 24 x 37 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 876
Účastníci: 4
Příhozy: 22
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, datováno 1934-5, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28 x 33 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 877
Účastníci: 4
Příhozy: 22
Detail
|
Popis
Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1929, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 139
Účastníci: 2
Příhozy: 2
Detail
|