čas serveru: 01:44:16

J. Koliha

Název: Bechyňský zámek

Pastel
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 33 x 40 cm

Rozměr: 33 x 40 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5240

J. König

Název: Pobřeží

Olej / lepenka

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 3008

J. Košvanec

Název: Plynojem

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 57, stav původní )

Rozměr: 41 x 58 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Id aukce: 4277

J. Kovařík

Název: Jaro

Olej / lepenka

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1303

J. Kozelka

Název: Pohled na Petřín

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4221

J. Krepčík

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka

Rozměr: 33 x 46 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3681

J. Kreuz

Název: Ve žních

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 70 x 95 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6008

J. Kreuz

Název: Mlýn

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6009

J. Kreuz

Název: Kostel

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6010

J. Kubelíková

Název: Zátiší s humrem

Olej / překližka

Rozměr: 60 x 75 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4740

J. Kubizňák

Název: Chrudim

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )

Rozměr: 69 x 100 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2843

J. Kurzava

Název: Přehrada Morávka

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav původní )

Rozměr: 45 x 95 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3550

J. Lhoták

Název: Podhradí

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4683

J. Lízler

Název: Pohled na vesnici

( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5318

J. Löbl

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1957, stav slušný )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5164

J. M. Černovický

Název: Lovecké zátiší

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 345

J. Malý

Název: Statek

Olej / plátno
rámováno pod sklem

Rozměr: 39 x 56 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5452

J. Mareček

Název: Brambořík

( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav původní )

Rozměr: 37 x 34 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 627

J. Novák

Název: Jezírko v parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1950, kvalitní masivní rám, stav původní )

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4453

J. Panuška

Název: Vesnické stavení

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1914, stav původní )

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 341