čas serveru: 22:54:45

J. Schindler

Název: Polní cesta

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
nerámováno

Rozměr: 42 x 70 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6043

J. Šimek

Název: Rybářské loďky

Olej / plátno

Rozměr: 107 x 160 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 868

J. Šístek

Název: Pohled na dům

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav původní )

Rozměr: 24 x 29 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4835

J. Sládek

Název: Jezero

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 85 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4891

J. Slivka

Název: Rybářské lodě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 55, stav perfektní )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5943

J. Steinský

Název: Dívka v kroji

Olej / lepenka

Rozměr: 66 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5332

J. Steinský

Název: Jinoch

Olej / lepenka

Rozměr: 66 x 44 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5333

J. Štika

Název: Ženský poloakt v kroji

Rozměr: 43 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2899

J. Stránský

Název: Na samotě

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 49 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2286

J. Techl

Název: Koťata

Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 16 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5054

J. Tengler

Název: Důlní věž

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 26 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2045

J. V. Barnet

Název: Z Českého ráje

Sepia

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 883

J. V. Kačírek

Název: Zimní krajina

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5779

J. V. Kačírek

Název: Dvorek ve Lštění nad Sázavou

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 45 x 62 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5783

J. V. Rada

Název: Vlčí máky

Olej / karton

Rozměr: 62 x 84 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3239

J. V. Souček

Název: O žních na Vodňansku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4161

J. Veselý

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4679

J. W. Jankowsky

Název: Na cestě

Olej / plátno

Rozměr: 21 x 29 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5398

J. Zedek

Název: Bača

Olej / plátno

Rozměr: 45 x 63 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3210

J.P. Kůrka

Název: Břízy

Olej / plátno

Rozměr: 47 x 32,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2317