čas serveru: 09:29:31

Josef Istler

Název: Surrealistická kompozice

( signováno vpravo dole, datováno 74, dubový rám, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 31,5 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 890

Leopold Musil

Název: Augustův chrám v Pule

Olej / karton

Rozměr: 73 x 100 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 891

Ludmila Janovská

Název: Zátiší s melounem

Olej / plátno

Rozměr: 63 x 86 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 892

Vilém Kreibich

Název: Zátiší

Olej / lepenka

Rozměr: 59 x 53 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 896

Příhozy: 77

Josef Ullmann

Název: Příboj

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání odborný posudek )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 897

Daniel Pešta

Název: Plachetnice

Olej / plátno
( signováno uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 899

Antonín Slavíček - okruh

Název: Poslední rozloučení

Olej / karton
( nesignováno, perfektní stav )

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 901

Leopold Musil

Název: Vítězný oblouk v Pule

Olej / sololit
( signováno na zadní straně, odborně vyčištěno, rám v původním stavu )

Rozměr: 45 x 56 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 903

Leopold Musil

Název: Kytice

Olej / karton

Rozměr: 68 x 48 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 908

František Pečínka

Název: Břízová nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 62 x 98 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 909

Leopold Musil

Název: Marina

Olej / sololit

Rozměr: 35 x 43 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 913

R. Petrovský

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, v původním stavu )

Rozměr: 60 x 71 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 916

Leopold Musil

Název: Jarní den v sadech

Olej / sololit

Rozměr: 53,5 x 67 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 920

Otakar Kubín

Název: Luční kvítí

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 37 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 921

Ludvík Kuba

Název: Cestou do vsi

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 547

Karel Schadt

Název: V březovém háji

Olej / plátno

Rozměr: 133 x 133 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 927

Antonín Hudeček

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, potvrzeno Jiřím Hudečkem, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 61 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 935

František Max

Název: Chrám sv. Mikuláše

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 936

Kája Saudek

Název: Krásná je tvář periférie

Kombinovaná technika / olej / tempera / kvaš / tuš / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
provenience : získáno z autorské výstavy Káji Saudka

Rozměr: 80 x 70 cm

Aktuální cena: 160 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 844

Příhozy: 81

Bordenave

Název: Přístav a plachetnice ( Côte d´Azur )

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 73 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 939