čas serveru: 06:01:07

A. Archipenko

Název: Česající žena

Bronzový odlitek
( signováno na podstavci, pravděpodobně pozdější odlitek )

Rozměr: výška 59 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2247

A. Augusta

Název: Makové pole

Olej / lepenka

Rozměr: 24,5 x 49,5 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 856

A. Augusta

Název: Podvečer

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 115

A. Brožek

Název: Mrazivý podvečer

Olej / plátno

Rozměr: 52 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2539

A. Drouant

Název: Olivový háj

Olej / plátno
dekorativní francouzský rám

Rozměr: 19,5 x 24 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 1073

A. Duarés

Název: Říční proud

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
původ Francie

Rozměr: 50 x 100 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1096

A. Hübner

Název: Kostel ve španělské krajině

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 65 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2289

A. Klinger

Název: Chorvatsko

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 36, stav původní )

Rozměr: 30 x 43 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 385

A. M. V. Škvára

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1368

A.D. Šubrt

Název: Předjaří

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2441

Adolf Born

Název: Setkání s frivolní olivou

Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Přiložen Certifikát autorství uměleckého díla

Rozměr: 33 x 48 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1855

Příhozy: 75

Adolf Born

Název: Rodinné koupání s čumilem

Ofset
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2392

Adolf Born

Název: Kouzelník

Kombinovaná technika / papír
( nesignováno, dubový rám, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 43 x 25 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 887

Adolf Born

Název: Pistolník

Barevný lept
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 28,5 x 20,5 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1691

Příhozy: 54

Adolf Born

Název: Il Carnevale Italiano Mascherato

Litografie
rozměr ve výřezu 47 x 36 cm

Rozměr: 47 x 36 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2211

Adolf Born

Název: Veselý masožravci

Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1192

Příhozy: 61

Adolf Born

Název: Dáma a pes

Sérigrafie
rozměr ve výřezu : 18 x 10 cm

Rozměr: 18 x 10 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2220

Adolf Born

Název: Noemova archa

Sérigrafie

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 213

Adolf Chwala

Název: Atterské jezero

Olej / plátno / sololit

Rozměr: 63 x 93 cm

Aktuální cena: 355 000 Kč

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

Id aukce: 336

Adolf Hajduček

Název: Ve žních - Beskydy

Olej / plátno

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1083