čas serveru: 05:42:57

Šaroun

Název: Mostecká věž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2421

Monogramista VS

Název: Zátiší se svícny

Olejová tempera
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 40 x 58 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2565

Název: Potok v pahorkatině

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 14 x 15 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2562

Název: Antická scéna

Porcelánový reliéf
1880-1890
číslo modelu : 7025
( značeno vlevo dole, na zadní straně značeno V.B., originální rám, poškozeno )

Rozměr: 40 x 31 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2561

Svoboda Bobeš

Název: Chalupa

Olej / karton
– žák A. Kalvody
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 35 x 35 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 2560

K. Novák

Název: Pohled na hrad

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2559

Schiller

Název: Anežčin klášter

Olej / překližka

Rozměr: 33 x 26 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2558

Karel Müller

Název: Hradčany

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 10 x 15 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2557

Karel Müller

Název: Podloubí

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 15 x 9 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2556

Název: Pohled na věž

Litografie
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 18 x 17 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2555

B. Cibulka

Název: Kostel

Olej / karton

Rozměr: 44 x 69 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2554

Název: Vysoké nebe

Olej / karton

Rozměr: 46 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2553

Název: Konvolut Biedermeier leptů 9 ks

Rozměr: 7,5 x 6,5 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2552

Jaroslav Fousek

Název: Studánka

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2551

Název: Mostecká věž

Dřevoryt

Rozměr: 29 x 19 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2546

Název: Přímořská krajina

Rozměr: 36 x 48 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2550

Šrámek

Název: Zima v podhůří

Olej / karton
( signováno vlevo dole, v dobrém stavu )

Rozměr: 25 x 36 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Id aukce: 2549

Název: Vodní hladina

Olej / tempera
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 51 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2548

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno

Rozměr: 53 x 39 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2563

Název: Městečko

Perokresba

Rozměr: 11 x 15 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2545