čas serveru: 09:00:18

Gustav Macoun

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 86 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6165

Karel Oberthor

Název: Slunečnice

Litografie
( signováno dole uprostřed, datováno 63, stav původní )
číslováno 25/95
rozměr ve výřezu: 59 x 28 cm

Rozměr: 59 x 28 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6229

Název: Bohorodička Hodegetria - Iverská

Dřevěná deska / tempera / kovový příkrov / dřevěná prosklená vitrína
( 2. pol. 19. století, stav původní )
provenience: Rusko
celkový rozměr: 46 x 41 cm

Rozměr: 30 x 26 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6186

Vladimír Kopecký

Název: Bodlák

Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 64 x 32 cm
Vladimír Kopecký
(2. listopadu 1928 Pardubice – 2. března 2016, Praha)
byl český akademický malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor.
žák Ladislava Veleho (Pardubice), Cyrila Boudy (Pedagogická fakulta UK, Praha), Bohdana Laciny (Brno, Vyšší škola uměleckých řemesel) a prof. Antonína Strnadela (Praha, UMPRUM).
Své dílo věnoval náročnému rytectví do dřeva, linorytu a dalším grafickým technikám, knižní grafice, typografii a ilustraci, která v určitých obdobích převládla nad volnou grafikou a kreslířskou tvorbou.

Rozměr: 64 x 32 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6222

Jaroslav Trinkmoc

Název: Letní den

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6238

Název: Portrét

Litografie / papír
( signováno dole uprostřed, stav původní )
rozměr ve výřezu: 26 x 35 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6228

Autor neurčen - Prof. Petr

Název: Orlík

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 25 x 37 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6227

Bohumír Dvorský

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 53 x 80 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6169

Lieder

Název: Portrét muže

( signováno vpravo dole, datováno 1847, nově rámováno, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 21 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6210

Emanuel Hosperger

Název: Horské jezero

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 54 x 76 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6167

J. V. Kačírek

Název: Dvorek ve Lštění nad Sázavou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 45 x 62 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6230

Oto Grumlík

Název: Chalupy u Sázavy

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6234

Jaroslav Panuška

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 48 x 66 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6168

Název: Žena s růží

Litografie
číslováno 14/100
rozměr ve výřezu: 18 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6226

Adolf Born

Název: Všichni nasáváme

Barevný litoofset
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 23 x 12 cm

Rozměr: 23 x 12 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6220

V. Hanuš

Název: Alej

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 56 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6231

Jiří Hypš

Název: Krajina

Olej / sololit

Rozměr: 40 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6225

Viktor Stretti

Název: Praha

Litografie
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 38 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6144

Název: Obrazový rám secesní

Dřevo
( poškozen, vyžaduje opravy, stav původní )
vnitřní rozměr pro obraz : 62 x 46 cm

Rozměr: 62 x 46 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 150 Kč

Id aukce: 6197

Josef Liesler

Název: Unavený muž

Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6134