čas serveru: 05:33:43

Cína Jelínek

Název: Benecko - Bímova chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1920, reprezentativní dílo autora, stav původní )

Rozměr: 80 x 103 cm

Aktuální cena: 29 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 1032