Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )
Rozměr: 53 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 060
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 065
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 070
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )
Rozměr: 77 x 49 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 066
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 82 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 069
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav původní )
Rozměr: 75 x 50 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 071
Olej / lepenka
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 076
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 45 x 53 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 077
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 71 x 58 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 082
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 71 x 58 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 083
Olej / lepenka
Rozměr: 80 x 63 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 089
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 60 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 092
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 99, stav původní )
Rozměr: 30 x 30 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 093
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 24,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 094
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 19 x 26 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 096
Linoryt
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 097
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 24,5 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 098
Rozměr: 41 x 61 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 099
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 23 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 100
Starý ofsetový tisk
Rozměr: 18,5 x 22,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 102