čas serveru: 12:49:30

Waldraff

Název: Pastýř

Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )

Rozměr: 53 x 100 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 060

K. Vydra

Název: Řečiště

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 065

Měchura

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 070

Igor Pančuk

Název: Studenovodské vodopády

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 95, stav původní )

Rozměr: 77 x 49 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 066

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 82 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 069

Igor Pančuk

Název: Štrbské pleso

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav původní )

Rozměr: 75 x 50 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 071

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 076

Název: Tržiště

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 45 x 53 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 077

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 71 x 58 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 082

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 71 x 58 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 083

V. Březina

Název: Břízy

Olej / lepenka

Rozměr: 80 x 63 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 089

Emil Sedláček

Název: Pod jezem

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 60 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 092

Kamila

Název: Kudy kam

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 99, stav původní )

Rozměr: 30 x 30 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 093

Josef Čapek

Název: Ve vodě

Starý ofsetový tisk

Rozměr: 18,5 x 24,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 094

Josef Čapek

Název: Hrajeme kuličky

Starý ofsetový tisk

Rozměr: 19 x 26 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 096

Jarmila Lipenská - Kolářová

Název: Jaro na Libeňském ostrově

Linoryt

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 097

Josef Čapek

Název: Rybníček

Starý ofsetový tisk

Rozměr: 18,5 x 24,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 098

Název: Pohled do vsi

Rozměr: 41 x 61 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 099

Josef Čapek

Název: Naposledy s drakem

Starý ofsetový tisk

Rozměr: 18,5 x 23 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 100

Josef Čapek

Název: Na cestičce

Starý ofsetový tisk

Rozměr: 18,5 x 22,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 102