čas serveru: 05:41:13

Jaroslav Mandl

Název: Čtverec II.

Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2018, stav perfektní )
dílo přímo od autora

Rozměr: 69 x 69 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1038