Starý ofsetový tisk
( signováno vlevo dole, datováno 1928-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 23 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 104
600 Kč | 17.06.2019 14:19:32 | |
500 Kč | 02.06.2019 18:56:33 |