Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1048
300 Kč | 03.12.2019 20:06:17 | |
200 Kč | 26.11.2019 19:10:23 |