čas serveru: 07:40:34

Kaplarčík

Název: Na hrázi

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 29 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1223