čas serveru: 07:36:12

Ferdinand Lepie

Název: Alpské Jezero

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1873, stav perfektní )

Rozměr: 74 x 100 cm

Aktuální cena: 80 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1247