čas serveru: 04:43:41

Radomír Leszczynski

Název: Kompozice č. 277

Serigrafie
( signováno vpravo dole, datováno 2005, stav původní )

Rozměr: 26 x 20 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1255

1 600 Kč 05.02.2020 20:22:47
1 500 Kč 15.01.2020 20:14:25