čas serveru: 08:33:22

Josef Fafek Solan

Název: Teplická krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 49 x 51 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1362