čas serveru: 12:02:41

Růžena Charlotta Urbanová

Název: Francouzská krajina

Popis

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 46 cm

Aktuální cena: 9 400 Kč

Vyvolávací cena: 8 900 Kč

Aukce skončila

Id aukce: 1434

Účastníci: 2

Příhozy: 2

Historie příhozů
Příhoz Kdy Přehozeno limitem
9 400 Kč 22.04.2020 20:41:05
8 900 Kč 22.04.2020 14:10:33