čas serveru: 13:28:34

Toyen - Marie Čermínová

Název: V poušti

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav perfektní )
z protiválečného cyklu Střelnice
rám pasparta sklo

Rozměr: 39,5 x 27,5 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1436