Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav perfektní )
z protiválečného cyklu Střelnice
rám pasparta sklo
Rozměr: 39,5 x 27,5 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1436