Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav perfektní )
původní ofsetový tisk
Rozměr: 20 x 23 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1447