čas serveru: 08:30:34

Josef Čapek

Název: Jablíčko

Ofsetový tisk
( signováno vpravo dole, datováno 1933, stav perfektní )
původní ofsetový tisk

Rozměr: 20 x 27 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1451