čas serveru: 14:21:36

Jaroslav Grus

Název: Říčka

( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav slušný )

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1492