Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1520