čas serveru: 04:33:03

Název: Za humny

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 44 x 65 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1543