Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 30 x 37 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 1552