čas serveru: 18:03:10

Lazowski

Název: Mokřady

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 68 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1603