čas serveru: 18:33:39

Název: Starý Most

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 92, stav původní )

Rozměr: 70 x 65

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 1630

600 Kč 20.05.2020 09:23:20