( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav původní )
Rozměr: 30 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1658
500 Kč | 28.05.2020 21:44:53 |