Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 69 cm
Aktuální cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1710