Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně restaurován, stav perfektní )
Rozměr: 87 x 107 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1786