Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1821
800 Kč | 15.07.2020 13:23:09 |