Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
Provenience: z pozůstalosti slovenského sběratele
Rozměr: 32,5 x 46,5 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 1838