( signováno vlevo dole, datováno 1929-35, odborně vyčištěno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1943