Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1955, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 10,5 x 24 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2002