Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 2028
6 500 Kč | 19.10.2020 21:48:06 | |
6 000 Kč | 14.10.2020 12:16:13 |