čas serveru: 03:29:09

Cína Jelínek

Název: Na Vysočině

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 37,5 x 53,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2092