Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2155