Vyřezávaný reliéf
( signováno na zadní straně, datováno 2018, stav slušný )
dílo přímo od autora
Rozměr: 89 x 63 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2177