Olej / plátno / sololit
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
z pozůstalosti autora
Rozměr: 38,5 x 61,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2293
900 Kč | 02.12.2020 21:19:10 |