Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 65, dubový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 52 x 67 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 254