Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
vystaveno v krajském středisku Praha IV
Rozměr: 19,5 x 25,5 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2726