Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 95 cm
Aktuální cena: 15 900 Kč
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2771
Účastníci: 4
Příhozy: 15
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
15 900 Kč | 03.03.2021 21:34:13 | Přehozeno limitem |
15 400 Kč | 03.03.2021 21:34:13 | |
14 900 Kč | 03.03.2021 21:34:06 | Přehozeno limitem |
14 400 Kč | 03.03.2021 21:34:06 | |
13 900 Kč | 03.03.2021 21:33:20 | Přehozeno limitem |
13 400 Kč | 03.03.2021 21:33:20 | |
12 900 Kč | 03.03.2021 21:31:06 | Přehozeno limitem |
12 400 Kč | 03.03.2021 21:31:06 | |
11 900 Kč | 03.03.2021 21:30:32 | Přehozeno limitem |
11 400 Kč | 03.03.2021 21:30:32 | |
10 900 Kč | 03.03.2021 21:19:24 | Přehozeno limitem |
10 400 Kč | 03.03.2021 12:48:44 | |
9 900 Kč | 02.03.2021 22:10:01 | |
9 400 Kč | 25.02.2021 23:47:59 | |
8 900 Kč | 23.02.2021 20:27:30 |