čas serveru: 22:54:04

Kroča

Název: Západ slunce nad Fojtkamy

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 21.11.2020, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 61 x 80 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2877