Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 21.11.2020, nerámováno, stav původní )
Rozměr: 61 x 80 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2877