Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3128
Účastníci: 6
Příhozy: 27
Příhoz | Kdy | Přehozeno limitem |
---|---|---|
4 000 Kč | 23.06.2021 20:58:30 | |
3 900 Kč | 23.06.2021 11:01:24 | |
3 800 Kč | 21.06.2021 22:17:34 | |
3 700 Kč | 21.06.2021 17:14:05 | |
3 600 Kč | 20.06.2021 10:46:37 | |
3 500 Kč | 20.06.2021 07:30:28 | |
3 400 Kč | 19.06.2021 22:53:10 | |
3 300 Kč | 18.06.2021 16:02:07 | |
3 200 Kč | 17.06.2021 08:23:31 | |
3 100 Kč | 16.06.2021 05:06:12 | |
3 000 Kč | 15.06.2021 12:39:58 | |
2 900 Kč | 07.06.2021 14:57:00 | |
2 800 Kč | 07.06.2021 14:14:27 | |
2 700 Kč | 02.06.2021 18:14:53 | Přehozeno limitem |
2 700 Kč | 02.06.2021 18:14:53 | |
2 600 Kč | 02.06.2021 18:14:45 | Přehozeno limitem |
2 500 Kč | 02.06.2021 18:14:45 | |
2 400 Kč | 02.06.2021 18:14:37 | Přehozeno limitem |
2 300 Kč | 02.06.2021 18:14:37 | |
2 200 Kč | 02.06.2021 18:14:31 | Přehozeno limitem |
2 100 Kč | 02.06.2021 18:14:31 | |
2 000 Kč | 01.06.2021 14:37:16 | Přehozeno limitem |
1 900 Kč | 01.06.2021 14:37:16 | |
1 800 Kč | 31.05.2021 23:32:59 | Přehozeno limitem |
1 700 Kč | 31.05.2021 23:32:58 | |
1 600 Kč | 23.05.2021 09:18:39 | |
1 500 Kč | 21.05.2021 23:20:08 |