Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 43 cm
číslováno 9/30
Rozměr: 30 x 43 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3461
400 Kč | 26.10.2021 20:02:26 | |
300 Kč | 25.10.2021 21:44:14 |